Cenník

PORADENSTVO   80,- € / 2 hodiny
Na základe tejto konzultácie u Vás doma budete vedieť, aké zásahy a zmeny by boli vhodné urobiť v jednotlivých miestnostiach. Prejdeme s Vami celú nehnuteľnosť, navrhneme úpravy v jednotlivých miestnostiach a pokiaľ to bude možné, začneme realizovať konkrétne úpravy a  zmeny. Ďalej Vám navrhneme ako nehnuteľnosť prezentovať potenciálnemu záujemcovi, aby na neho urobila čo najlepší dojem a ako ju správne nafotiť. Navrhované úpravy si môžete zrealizovať sami, alebo sa s ich realizáciou obrátiť na nás. Pri predaji a prenájme Vám poradíme ako v čo najlepšom svetle prezentovať Vašu nehnuteľnosť pre potencionálnych záujemcov a na čo si treba dávať pozor pri obhliadkach, fotografiách a podobne.

CENY ZA REALIZÁCIU a STAGING FOR LIVE

Garzónka/1-izb.byt                180,- €

2-izb.byt/2-garzónka              230,- €    

3-izb.byt                                 280,- €

4-izb.byt                                 330,- €

5-izb.byt                                 380,- €       

Rodinné domy, administratívne a kancelárske priestory, väčšie nehnuteľnosti  -  podľa dohody (2 - hodinová konzultácia 80,- € + realizácia 30,- €/hod.)

V prípade záujmu je možnosť zapožičania nábytku a bytových doplnkov. Prenájom nábytku a bytových doplnkov  -  20% z celkovej hodnoty prenajatých vecí / mesiac


Náklady na ďalšie úpravy ako sú maľovanie, upratovacie služby, drobné opravy, cestovné náklady a podobne, nie sú zahrnuté v cene a budú naceňované individuálne.


3D štúdia v cene 160,- € / miestnosť (miestnosť v byte; v prípade kuchyne a kúpeľne + 30%) je vhodná pri holobytoch, pri nehnuteľnostiach v zlom technickom stave, kde by úpravy vyžadovali veľké investície, alebo ak si priestor neviete predstaviť ako by mohol vyzerať po zmene.